OBRETA ® spol. s r.o. - založeno 1992
Tojice 14, 335 01 NEPOMUK, tel.: 371 526 300, fax: 371 526 305, e-mail: obreta@obreta.cz Beta, EKO KOM, Der Grüne Punkt, recyklace

O FIRMĚ

Letecký snímek Letecký snímek

Firma OBRETA® spol. s r. o. vznikla v roce 1992. Zpočátku působila na části Západočeského regionu a jejím hlavním zaměřením bylo zásobování obchodů, potravinářských výroben a podniků obalovým materiálem.

S postupem času firma přestavbou bývalé zemědělské usedlosti získala vlastní skladové a kancelářské prostory o výměře asi 1.000 m2 a rozšířila svůj sortiment výrobků tak, že je schopna zákazníkům dodat obaly z několika druhů materiálů (HDPE, LLDPE, LDPE, polypropylen, AL, MDPE, PS a papír).

V průběhu roku 2004 firma vybudovala vlastní čerpací stanici pohonných hmot a otevřela nově postavený moderní sklad se systémem zakládacích regálů o celkové kapacitě 500 paletových míst.

I rok 2006 byl pro firmu rokem budování dalších skladových prostor. Ke stávajícím prostorám přibylo více než 300 paletových míst ve dvou zbývajících zrekonstruovaných budovách přímo v areálu firmy a 500 paletových míst v nově zakoupené hale v nedaleké obci Čmelíny.

Interiér skladu Interiér skladu

Zboží dodávané firmou OBRETA® spol. s r. o. je nejen, u některých typů sáčků, vlastní výroby, ale také od českých výrobců a především od výrobců z evropských zemí a zemí dálného východu. S těmito zahraničními výrobci firma přímo spolupracuje již několik let a výsledkem této spolupráce je jedno z nejsilnějších postavení na trhu s plastovými obaly v České republice.

Profesionální tým školených zaměstnanců a vlastní vozový park, čítající několik dodávkových a nákladních automobilů, zajišťuje rychlé dodání zboží přímo k zákazníkům v rámci celé ČR. Máme také vybudovanou síť prodejců a odběratelů po celém území České republiky a v některých zemích Evropské unie.

V současné době firma OBRETA® spol. s r. o. dodá veškerý obalový materiál od sáčků, tašek, fólií, v mnoha šířích, sílách, velikostech a materiálech, pro balení v obchodech a domácnostech, až po lepící a speciální pásky, fixační fólie a balící strojky pro zabalení Vašich výrobků.

To vše od určitého množství odběru dovezeme zdarma přímo k Vám.

Exteriér - sklady Exteriér - sklady

Exteriér - sklady - zima

Česky English Deutsch